אודות החברה

השקעות נדל”ן זו ההתמחות שלנו – “אלפא גלובל” מלווה את המשקיע לאורך כל הדרך בשקיפות מלאה ומספקת מגוון שירותים משלימים לביצוע ההשקעה ולאחריה.

אנחנו אלפא גלובל...


אלפא גלובל היא חברה מובילה לשיווק פרויקטי נדל”ן איכותיים בחו”ל ובעלת ניסיון רב באיתור יזמים ונכסים מבטיחים, והתאמתם למשקיעים פוטנציאליים. בשוק הנדל”ן העולמי קיימות שפע הזדמנויות שהמשקיע הישראלי טרם נחשף אליהן, אנחנו מחברים את המשקיע הישראלי ליזמים מובילים בשווקי הנדל”ן הגדולים בעולם, מוצאים עבורו את הפרויקטים בעלי פוטנציאל הרווח הגבוה ביותר ומלווים אותו לכל הדרך בהשקעה.

יד ביד כל הדרך להשקעה בטוחה ומשתלמת!


עם השנים, פיתחנו תהליך ייחודי בו אנו משתמשים עם כל לקוחותינו כדי להבטיח השקעה חכמה, חווית השקעה נעימה וכמובן תשואה. התהליך מותאם לכל סוגי המשקיעים, בין אם בהשקעה ראשונה או לא והמתודולוגיה מותאמת לצרכי הלקוח. להלן שלבי ההשקעה:

שלב 1

פגישת ייעוץ אבחון והתאמה של נכס למשקיע ובחירת אפיק ההשקעה הנכון ביותר. הפגישה כוללת ייעוץ פיננסי לאיתור “הון מובטל” והתאמת כלים פיננסיים לניהול ההשקעה. חתימה על כל הטפסים הדרושים לשריון הנכס, העברת דמי הרישום ליזם בחו”ל ועמלת טיפול.

שלב 2

פגישה למינויי עו”ד מייצג עבור המשקיע, חתימה על טפסי ייפוי כוח, הוכחת תושבות והצהרת אי הלבנת הון.

שלב 3

חתימה על חוזה והעברת תשלום ראשון על הנכס.

שלב 4

בסיום תהליך הבניה – תשלום סופי, קבלת מפתח ורישום בטאבו.

שלב 5

שירות שוטף וסיוע בניהול ההתקשרות אל מול חברת הניהול של הנכס בשנה הראשונה.

שלומי גומה


בעלים קבוצת אלפא ומנכ"ל אלפא גלובל

שלומי גומה, מנכ”ל אלפא גלובל, בעל 12 שנות ניסיון בעולם השיווק והמכירות. שלומי התחיל את הקריירה המקצועית שלו בעולם הביטוח כסוכן פנסיוני בעל רישיון. לאחר מספר שנים בתחום, החליט שלומי שחשוב לו לסייע לאנשים להגיע לעצמאות כלכלית תוך שימוש בהשקעות נדל”ן כדי לעשות זאת. בנוסף על הידע שצבר בעולם הביטוח והפיננסים, שלומי למד והוסמך והוא בעל רישיון תיווך בתחום שיווק נכסים ופרויקטים בארץ ובחו”ל. לאחר הלימודים החליט שלומי להקים את אלפא 360, המרכז הארצי לצמיחה פיננסית שהוא מיזם חברתי אשר מעודד אנשים לנהל את אורך חיים מנוהל בצורה נכונה מבחינה פיננסית ומעניק מעטפת ברמת 360 בכל הקשור לתחומים הפיננסים של משפחה לאורך כל הדרך. בנוסף שלומי מתנדב בעמותת “פעמונים” המלווה משפחות ליציאה מהמינוס והתנהלות כלכלית נבונה. ביחד עם הצוות המקצועי, הקים שלומי את אלפא גלובל השקעות נדל”ן המאגדת בתוכה את כלל השירותים המלווים משקיעים אל עצמאותם הכלכלית ואל גיל הפרישה בכבוד.

« "אל תבזבזו את הזמן בלחפש את ההשקעה הטובה ביותר, תשקיעו בנדל"ן ותמצאו את הזמן הנכון ביותר למכור" »
שלומי גומה